Met ingang van: 1 augustus 2024
Tijdelijk met uitzicht op vast
Aantal uren: minimaal 0,6 fte (1,0 fte mogelijk)

We zijn op zoek naar een enthousiaste TOA (technisch onderwijsassistent) voor minimaal 3 dagen in de week. Ben je sterk in de bètavakken (scheikunde, natuurkunde en biologie) en wil jij leerlingen begeleiden in de uitvoer en demonstreren van de practica? Laat dan je belangstelling aan ons weten.

Werkzaamheden

  • Demonstreren, uitvoeren en begeleiden van leerlingen bij practica;
  • Zelfstandig geven van instructie, zowel theoretisch als praktisch, aan onze leerlingen in de lessen scheikunde, natuurkunde en biologie;
  • Zorg dragen voor materialen, gereedschappen en apparaten;
  • (Helpen met) het beheer van de chemicaliën;
  • Klaarzetten van materialen voor docenten en leerlingen.

De TOA die wij zoeken

  • Heeft bij voorkeur een TOA-opleiding of een daaraan verwante opleiding;
  • Heeft aantoonbare pedagogische en didactische kwaliteiten;
  • Is oplossingsgericht, geduldig, en hulpvaardig;
  • Heeft technisch inzicht;
  • Is een teamplayer.

Onze school

Descart is dé design, science en kunstschool van Utrecht voor vwo en havo. Descart is opgericht in 2020 en schooljaar 2023/2024 is het vierde schooljaar in de geschiedenis van Descart. Descart telt in schooljaar 2024/2025 ongeveer 1100 leerlingen. Descart verhuist in augustus 2024 naar een nieuw schoolgebouw aan de Grebbeberglaan 7 in Utrecht groeit de komende jaren door naar ruim 1400 leerlingen.

De bètavakken

De bètavakken hebben op Descart een belangrijke positie. Dat zie je terug in het vak STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts & Mathematics) in klas 1 en klas 2 en in het vak NLT (Natuur, Leven & Technology) in de bovenbouw. Ook zie je dat terug in de Studio’s die op de vrijdagmiddagen worden aangeboden, zoals de Studio Koken, de Studio Science, de Studio Biologie Plus, de Studio Robotica, enzovoort.

Data sollicitatieprocedure

Bij interesse vragen we om te reageren. Bij geschiktheid zullen we je uitnodigen voor een gesprek. Wij ontvangen graag je motivatie en cv via a.mooijman@gregorius.nl.

De sluitingsdatum voor de sollicitatiebrief met CV is zondag 26 mei 2024.

Voor vragen kan je contact opnemen met Hedda Magnus via h.magnus@gregorius.nl.

Salariëring conform CAO VO.

Categories: Vacatures